Беленюк, крім Гутцайта, готовий зустрітися з Бубкою

У чемпіона Токіо-2020 є питання до чинного президента НОК України
11 листопада 2022р. 08:58
Беленюк, крім Гутцайта, готовий зустрітися з Бубкою
Жан Беленюк та Сергій Бубка / Фото - olympics.com
Олімпійський чемпіон Токіо-2020 з греко-римської боротьби Жан Беленюк в інтерв'ю YouTube-каналу «Бомбардир» поділився думкою про поки чинного президента НОК України Сергія Бубку.

Ви сказали, що після перемоги потрібно буде розібратися з Бубкою. Було таке заяву з приводу його позиції. У вас був з ним якась розмова після цього?

«Ні. Хоча я готовий до розмови. Мені деякі наші спільні знайомі говорили, що можуть нам цю розмову організувати. Мені нема чого боятися. Я як громадянин цієї держави був в шоці після того, що ми 8 днів чекали певної реакції від глави НОК. Вважаю, що це неправильно».


«Коли тільки вже під тиском набрала його спортивної громадськості сказала: «Ми все можемо зрозуміти. Але зараз вбивають українців, включаючи спортсменів. І хоча б якусь заяву, кілька слів на підтримку. Де ви, що ви, зрозуміти, яка ситуація, що нам робити». Тому що багато спортсменів були на зборах. Хоча б якась комунікація повинна була відбуватися. І він записав це звернення, де назвав війну бідою. Я не знаю як це коментувати. Мені складно, чесно».


Нагадаємо, що Беленюк викликав міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта на дебати перед виборами президента НОК.

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: