Вчора 20
Сьогодні 10
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Беленюк: «Усі українські спортсмени знають, як себе поводити під час провокацій росіян»

Жан заявив, що маємо перемагати ворога на килимі
12 лютого 16:12
Беленюк: «Усі українські спортсмени знають, як себе поводити під час провокацій росіян»
Фото: UWW

Олімпійський чемпіон Жан Беленюк відповів, яка робота була проведена з українськими атлетами щодо потенційних виступів з уродженцями росії та білорусі:

Це не перший турнір, де виступатимуть «нейтральні» спортсмени. Вони були також присутні на чемпіонаті світу у Сербії. Як бачите, ці змагання пройшли, а мені навіть вдалося завоювати олімпійську ліцензію. Це реалії нашої Міжнародної федерації, на жаль, вони згодні з такими рішеннями. Ми говорили раніше, що після встановлення рекомендацій МОК наша федерація буде однією з перших, яка лобіюватиме повернення цих спортсменів до міжнародних змагань. Та наша головна ціль – це здобувати перемоги.

До кожного нашого спортсмена буде ще раз донесено рекомендації поведінки у разі перспективи подібної сутички з представниками росії та білорусі. Будуть рекомендації не тиснути руки. Усі українські спортсмени знають, як себе поводити навіть під час провокацій. З усім тим, будемо їхати та вигравати. Докладемо максимум для цього зусиль, тому що знаємо: саме такі сутички дуже важливі та неймовірно принципові для українських спортсменів. 

Відзначимо, що у чвертьфіналі чемпіонату Європи-2024 Беленюк програв «сербському» росіянину.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів