Беленюк звинуватив Бубку в проблемах Гутцайта

Титулований борець проїхався і по Міжнародному олімпійському комітету
27 січня 19:58
Беленюк звинуватив Бубку в проблемах Гутцайта
Жан Беленюк / Фото - Getty Images
Олімпійський чемпіон Токіо-2020 з греко-римської боротьби і народний депутат України Жан Беленюк на своїй сторінці в Facebook відреагував на заяву Міжнародного олімпійського комітету (МОК) про можливий допуск російських та білоруських спортсменів до турнірів.

«Кожен день, відкриваючи спортивні новини, все більше бачиш велику кількість заяв різних світових спортивних функціонерів і федерацій з приводу санкцій політики щодо спортсменів рф і рб. Тенденція абсолютно ясна. За нею російські спортсмени незабаром будуть допущені до міжнародних змагань».


«Бубка залишив Гутцайту «важку спадщину». Судячи з публічних заяв голови НОК і за сумісництвом міністра спорту, він активно розсилає листи із закликами не змінювати поточну санкціонну політику і, очевидно, ніякого результату це не дає. Цікаво, що зараз відбувається безпосередньо в МОК, чинним членом якого є сам Бубка. Відповідь залишається риторичною».


Нагадаємо, що МОК заявив про намір розглянути допуск росіян та білорусів до міжнародних стартів в нейтральному статусі, назвавши для них умови.

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
4 лютого 2023р. 07:40
Кстати, при голосовании по поводу разрешения агрессорам выступать на ОИ, Бубка воздержался!

X-Video: