Вчора 20
Сьогодні 17

Бондар, Грушина-Акобія та Зелених завоювали медалі на ЧС U-23 і допомогли Україні увійти в топ-3 загальнокомандного заліку

Наші спортсменки стали володарками 6 нагород на турнірі в Іспанії
22 жовтня 2022р. 09:21
Збірна України U-23 з жіночої боротьби / Фото - Facebook
Завершився п'ятий змагальний день на чемпіонаті світу U-23 зі спортивної боротьби (греко-римська, вільна і жіноча) в Понтеведрі  (Іспанія).

Фінальну крапку в своїх виступах на іспанських килимах поставили дівчата.

Українки Аліна Грушина-Акобія (до 57 кг) та Катерина Зелених (до 65 кг) стали бронзовими медалістками турніру, а Ірина Бондар (до 62 кг) виграла срібну нагороду ЧС.

Раніше треті місця в своїх вагових категоріях завоювали Соломія Вінник (59 кг), Манола Скобельская (68 кг) та Анастасія Алпєєва (76 кг).

Таким чином, збірна України U-23 з жіночої боротьби увійшла до топ-3 командного заліку чемпіонату світу-2022.