ЧС-2021. Прокопевнюк в бронзовому фіналі, а Хоменец чекає втішна сутичка

Дівчата зберегли шанси на останнє місце на п'єдесталі
04 жовтня 2021р. 23:23
Прокопевнюк проти Тинибековой / Фото: UWW

На чемпіонаті світу з боротьби в Осло стартувала жіноча боротьба, де після першого дня у збірної України надії на дві бронзові медалі.

У вазі до 62 кг Ілона Прокопевнюк по ходу турніру перемогла Айалим Кассімова з Казахстану (12-1), канадку Ану Паулу Годінез Гонсалес (8: 0). У півфіналі українка програла Айсулі Тинибековой з Киргизстану (2: 5).

У бронзовому фіналі Прокопевнюк проведе сутичку з переможницею втішного фіналу між представницями Японії і Білорусі.

У вазі до 55 кг Олександра Хоменец в кваліфікації програла японки Цугуми Сакураї (4:10). Завдяки виходу японки в фінал українка потрапила в втішні сутички, де буде битися з досвідченою полячкою Роксаною Засиной.

Нагадаємо, в бронзовий фінал у вільній боротьбі у вазі до 97 кг вийшов українець Магомед Закаріїв.