Євонов – про перемогу на чемпіонаті Європи: «Вперше з таким зіткнувся»

Наставник жіночої збірної України розповів, що його шокувало у Бухаресті
22 лютого 15:58
Володимир Євонов / Фото - АСБУ
Головний тренер жіночої збірної України з боротьби Володимир Євонов прокоментував перемогу команди у медальному заліку чемпіонату Європи-2024, який пройшов у Бухаресті.

«Я вже стільки років працюю у збірній України, що мої враження та емоції після змагань тривають недовго. Хвилювалися на старті Євро, адже спочатку ми вийшли до 3 фіналу за золото та у 3 за бронзу – усі програли. Для нас це було чесно кажучи шоком. Вперше з таким зіткнувся. Проте вже наступного дня нашій збірній вдалося здобути медалі. Все ж таки без поразок у спорті не обійтися. Зрештою виконали завдання та посіли перше командне місце. Дівчатка змагаються у складний для країни час. Вони – великі молодці, що здобувають нагороди та піднімають над головою український прапор. Хочеться від усієї збірної України подякувати нашим захисникам та захисницям – завдяки їхній хоробрості та великій роботі маємо можливість тренуватися та виступати на змаганнях».

Нагадаємо, жіноча збірна України виграла медальний залік, завоювавши 6 медалей (1 золото, 3 срібли та 2 бронзи).
Джерело: kamp-sport.com Володимир Кириченко