Лівач: « Перша Олімпіада, але треба боротися за медалі відразу »

Чемпіонка Європи-2019 – про поразку в чвертьфіналі Ігор в Токіо
06 серпня 2021р. 12:32
Оксана Лівач / Фото - gettyimages
На Олімпійських іграх в Токіо проходить заключний день змагань зі спортивної боротьби.

Титулованная українська борчиха Оксана Лівач в ефірі « UA-Перший » прокоментувала свою поразку в чвертьфіналі Ігор-2020.

« Дуже шкода, хотіла перемогти і піти далі в турнірі. Все пішло не за моїм планом. Дуже хотіла виграти, але не вдалося. Сподіваюся, що буде ще можливість поборотися за бронзу. Не знаю що сказати. Я вела, а вона зробила дію і я не могла її наздогнати. Це досвідчена спортсменка, гідний суперник, а треба було більше зробити, щоб перемогти. З нігерійкою в ( 1/8 фіналу прим. ) було хвилююче, перший старт на Олімпійських іграх. Вийшла зарядженої, все вийшло, вдалося з великою перевагою її перемогти. Знала, що далі серйозний суперник. Олімпійські ігри – круті змагання, я їх відчула. Перша Олімпіада, але треба боротися за медалі відразу. Сподіваюся, що буде така можливість ».

У чвертьфіналі уродженка Долини ( Івано-Франківська область ) в наполегливій сутичці з рахунком 3: 7 програла бронзовому призеру Ріо 2016 представниці Китаю Сунь Янань.

Таким чином китаянка вийшла в півфінал Токіо-2020. Якщо Янань проб'ється в золоту сутичку турніру, то Лівач продовжить виступ у втішною сутичці і зможе поборотися за бронзову медаль Ігор.