Вчора 19
Сьогодні 16
Завтра 4
Розгорнути Згорнути

Пам'ятайте викликав Усика на бій борця Гриця? Хлопця позбавили житла, звільнили, а потім забрали в армію

Богдан почав служити в прикордонних військах замість того, щоб летіти на Олімпійські ігри в Токіо
19 липня 2021р. 14:30
Пам'ятайте викликав Усика на бій борця Гриця? Хлопця позбавили житла, звільнили, а потім забрали в армію
Богдан Грицай / Фото: Facebook

Український борець Богдан Гріцай, Що став відомим після виклику на поєдинок за правилами MMA боксера Олександра Усика, Повідомив в Facebook, Що його забрали служити в армію.

« Всім привіт! Давно не бачилися, але на це є причина.

Минулий рік був сповнений безліччю подій, тому іноді доводилося коригувати свої плани і пріоритети.

Мав готуватися до стартує вже на цьому тижні Олімпійських ігор, але Кабінет міністрів України спільно з Міністерством освіти і науки прийняли незаконне рішення про реорганізацію ( ліквідації ) Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, де я тренувався і працював протягом останніх 12 років.

Саме в цей час довелося вибирати або Олімпійські ігри, або дати опір незаконним державним рішенням, які крім того, що є незаконними, ще йдуть на догоду відвертим украінофобам і шахраям.

На жаль, реорганізація таки відбулася. Кабінет міністрів разом з Міністерством освіти зробили все можливе, щоб російський світ оселився в столиці України.

Спочатку мене виселили з гуртожитку, а потім до того ж незаконно звільнили. Іншого від рейдерів і прихильників російського світу очікувати і не варто. Але боротьба триває!

Іноді доводиться робити вибір між своїми інтересами і інтересами майбутнього держави і тут вибір був очевидний.

Тому, власне, до чого я це пишу, і в чому причина того, що ми так давно не бачилися.

Після звільнення мене з посади викладача коледжу прийшла повістка в військкомат.

Медкомісія і .... Тепер маю честь бути військовослужбовцям Державної прикордонної служби України! Слава Україні! »



Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 101)

Коментарі 67

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2    3    4    5    6    7   
25 липня 2021р. 23:11
Всеодно переможемо масковскій мір в Україні. Слава Україні і її захисникам!
22 липня 2021р. 14:10
Уволили, институт закрыли, в армию забрали - укр.мир однако.:ok:
21 липня 2021р. 17:34
ВСЕ,КТО ПРОТИВ УСИКА--ЭТО 100% САТАНИСТЫ И СЛУГИ ДЬЯВОЛА..
21 липня 2021р. 17:31
Ушлёпок ты,а не грицай
21 липня 2021р. 19:45
Пид... р ты вадим
21 липня 2021р. 16:53
Причем здесь русский мир что тебя выселили или уволили? Если пишешь, то пиши по делу, а ненадо путать божий дар с яичницей. Тебе просто не повезло и всё!
21 липня 2021р. 13:50
Богдан ти молодець, справжній чоловік. А Усик боягуз. Такі як він, під час війни поліцаями були.
21 липня 2021р. 15:32
А ты чистый долбоёб
21 липня 2021р. 16:34
100/:
21 липня 2021р. 16:17
Такие как Усик вовремя войны уничтожали полицаев таких как ты
21 липня 2021р. 19:47
Согласен, а Виктор - дебил
22 липня 2021р. 00:47
Ращня налетела?
21 липня 2021р. 16:57
С чего Ты взял что Усик боягуз? А ничего что он профессиональный боксер, а не боец ММА?!  Каждый занимается своим делом.
22 липня 2021р. 05:20
Поддерживаю Игоря.
21 липня 2021р. 12:36
Шчо , хлопец , нэ проканало твое борцовськэ сваволье за державный кошт , падла , 12 рочкив , дурака валять пид пыльным прыкрыттям европидаров в РУФК ? Забрылы у солдаты ? Дак ты , тупоголовая борцуха и тут впав на пропитание за рахунок нариду Вкрайны . Знов тэбэ , як в РУФК , трэба одягаты , годуваты , ликуваты , тренуваты , спать вкладаты за рахунок нужденного , трудового нариду . Бычара ты позорная .
21 липня 2021р. 13:09
Согласен полностью. Добавить нечего.
21 липня 2021р. 14:10
Ты кацапська нечиисть китайську вчи.
21 липня 2021р. 16:06
Тварина.
Тупа, руськамовна тварина.
21 липня 2021р. 10:57
Кацапская мразь .давай мову учи.ваш холопский рабский собачий недоязык некотируется в Украине.за него выгоняют из учебных заведений .Козлокультура со своими маргерштейнами.киркоровыми и лобадами для мокшанских деревень
21 липня 2021р. 11:19
На мови пышы, падлюка така!😨
25 липня 2021р. 10:20
Черт 👿, ты конченный .
21 липня 2021р. 15:36
По ходу ты ёбнутый
30 липня 2021р. 08:38
Так им ж са на ц!й "кацапськ!й недомов!" пишеш.Долбойоб Ти.
21 липня 2021р. 10:54
Хороший парень .ни какие пусики трусики и лохмаченки и рядом с ним не стляли .а мразей прокацапленых пора реально выбивать из Украины .думаю все к этому идет .
21 липня 2021р. 10:53
Хороший парень .ни какие пусики трусики и лохмаченки и рядом с ним не стляли .а мразей прокацапленых пора реально выбивать из Украины .думаю все к этому идет .
6 листопада 2021р. 00:12
Увахааххааххаххаах !!))этот дебилоид на столько дебил,что даже умудрился обосраться на своём любимом деле в котором ничего не добился .Усик абсолютный чемпион мира в тяжёлом весе и супертяжёлом.,Живая легенда .конечно грицаю не то что рядом не стоять а даже палец целовать Усику будет ему за мечту)

Сторінки: 1  2  3  4  5  6  7  

Букмекер місяця