Зараз 1
Вчора 2
Сьогодні 20
Завтра 17

Українки поза конкуренцією. Жіноча команда виграла загальнокомандний залік чемпіонату світу U-23

Грушина-Акобія, Лавренчук і Альпеева - тріумфатори планетарного форуму в Белграді
06 листопада 2021р. 12:44
Аліна Грушина-Акобія / Фото - UWW
У Белграді проходить світову першість зі спортивної боротьби (вільна, жіноча, греко-римська) серед спортсменів до 23-х років.

Напередодні свої виступи в столиці Сербії завершили дівчата.

Українська команда зібрала урожай медалей і стала переможцем загальнокомандного заліку.

Золоті нагороди світової першості завоювали : Аліна Грушина-Акобія (Вес до 57 кг) , Анастасія Лавренчук (Вес до 65 кг) і Анастасія Альпеева (Вес до 72 кг).

Катерина Зелених (Вес до 62 кг) і Соломія Вінник (Вес до 59 кг) стали срібними призерами турніру. Бронзових медалей планетарного форуму удостоїлися Оксана Чудік (Вес до 68 кг) і Марія Вінник (Вес до 53 кг).
У жовтні українець Ленур Теміров завоював бронзу дорослого ЧС серед представників греко-римського стилю у ваговій категорії до 63 кг.