Володимир Шацьких: «Не тренуючись майже місяць – хлопці взяли дві бронзові медалі чемпіонату Європи»

Наставник збірної України – про героїзм «класиків» перед континентальним турніром
10 січня 19:45
Володимир Шацьких: «Не тренуючись майже місяць – хлопці взяли дві бронзові медалі чемпіонату Європи»
Володимир Шацьких / Фото - Facebook
Головний тренер чоловічої збірної України з греко-римської боротьби Володимир Шацьких в інтерв'ю прес-службі ФГРБУ розповів про участь своїх підопічних в чемпіонаті Європи-2022, який проходив з 28 березня по 3 квітня в Будапешті (Угорщина).

«Були у нас дискусії про участь в ЧЄ. Вільники відмовилися від участі, ми прийняли рішення, що команда повинна їхати, хоча багато хто з хлопців були у військових частинах. Вдячний військовому керівництву за підтримку, за те, що надали можливість. На той момент хлопці не могли тренуватися, але їм надали дозвіл на виїзд для участі в чемпіонаті Європи. Це був дуже потрібний крок, тому що і настрій був так собі, і до спорту нікому не було діла».


«В принципі все переживали за нашу безпеку, за безпеку нашої країни. Коли я почав обдзвонювати перші номери і говорити, що може так статися, що треба буде їхати в Будапешт і захищати кольори нашого прапора на міжнародній арені не як військові, а як спортсмени, деякі хлопці навіть скептично до цього поставилися. Думали, що, може, це не так важливо, чи не потрібно, або нам не нададуть можливість».


«Підтримали все і я вважаю, що... багато було потім зворотнього зв'язку. Всі говорили, що це дало стимул людям розуміти, що життя триває, що спорт триває. Ми і самі відчули, що це було дуже потрібно. Хлопці – молодці, не тренуючись майже місяць, взяли дві бронзові медалі – непоганий результат. Але якби не було війни, то було б набагато більше медалей. Хлопці проявили себе з кращого боку. Навіть коли хтось програвав, я не міг висловлювати претензії».


Нагадаємо, бронзові медалі ЧЄ-2022 в скарбничку нашої команди поклали Олександр Грушин (до 63 кг) та Владлен Козлюк (до 97 кг).

Унікальна історія з життя Козлюка.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: