Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16
Розгорнути Згорнути

Вишневецький – чемпіон Європи U-23. Також з медалями українці Стрільчук і Політаєв

Ще один бронзовий фінал українські класики програли
14 березня 2023р. 21:38
Михайло Вишневецький / Фото: Твіттер

На чемпіонаті Європи U-23 в Бухаресті (Румунія) збірна України з греко-римської боротьби завоювала золото і дві бронзи.

Золоту медаль виграв українець Михайло Вишневецький (130 кг), який переміг у фіналі грузина Гіоргія Цупурашвілі (4-1). На шляху до фіналу українець виграв у азербайджанця Сархана Маммадова (9-1), румуна Геана Алі (4-1) і в півфіналі у турка Мухаммета Бакіра (7-3).

Бронзові медалі виграли Едуард Стрільчук (55 кг) та Микита Політаєв (77 кг).

Також свою сутичку в бронзовому фіналі програв українець Андрій Семенчук (63 кг).

Нагадаємо, раніше збірна Україні по жіночій боротьбі стала тріумфатором турніру в Єгипті.