Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16

З лав Держприкордонслужби України – на міжнародний форум. Заслужена бронза Владлена Козлюка на чемпіонаті Європи-2022

Жора Абовян та Ярослав Фільчаков зазнали прикрих поразок у втішних зустрічах
03 квітня 2022р. 21:26
Владлен Козлюк (у синьому тріко) - UWW
У Будапешті (Угорщина) відбувся заключний змагальний день чемпіонату Європи зі спортивної боротьби.

Слідом за жінками та вільниками свої виступи на турнірі завершили борці греко-римського стилю.

У ваговій категорії до 60 кг виступив українець Жора Абовян. У першій сутичці Жора не залишив шансів швейцарцю Дімітара Сандову (11:0), а в чвертьфіналі фіналі у впертій боротьбі програв болгарину Едмонду Назаряну (1:3), який вийшов у фінал змагань. Далі на Абовяна чекала втішна зустріч з угорцем Еріком Торбою, проте незрозуміле суддівство позбавило українця можливості поборотися за бронзову нагороду турніру (0:2).

У категорії до 82 кг українець Ярослав Фільчаков отримав шанс поборотися за бронзову медаль. У кваліфікації уродженець Харкова в першому періоді поклав на туше болгарина Росіана Дерманскі. В 1/8 фіналу Фільчаков у важкій боротьбі поступився грузинові Гелі Болквадзе з рахунком 1:4. Потім Болгвадзе у півфіналі здолав у німця Паскаля Ейселя (3:1), тим самим, потягнувши українця у втішну зустріч. Однак у ній Фільчаков програв турку Бурхану Акбудаку з рахунком 0:8.

У ваговій категорії до 97 кг бронзову медаль змагань завоював одесит Владлен Козлюк. Українець в першій зустрічі впевнено переміг голандця Тайрона Стеркенбурга (чиста перемога на туше), потім в чвертьфіналі впевнено розібрався з турком Бейтуллахом Кайісдагом (8:4). В 1/2-й Козлюк нічого не зміг протиставити болгарину Кирило Мілову (1:7).

У сутичці за 3-е місце змагань Владлен за 2 хвилини розібрався з грізним норвежцем Феліксом Балдауфом (8:0).

Відзначимо, що з початку вторгнення Росії Козлюк був покликаний до лав Державної прикордонної служби України, де знаходився прям до від'їзду національної команди в Будапешт.

Нагадаємо, що першу медаль «класикам» приніс уродженець Волновахи Олександр Грушин. Українець у вазі до 63 кг в бронзовому поєдинку впевнено здолав німця Етьєнна Кенсінгера з рахунком 5:2.