Зараз 1
Вчора 3
Сьогодні 2
Завтра 22

Збірна України U-15 з вільної боротьби – в топ-3 командного заліку на чемпіонаті Європи

Команда Олега Зайця завоювала 7 медалей на турнірі в Загребі<br> <br> <br>
19 липня 2022р. 15:23
Олег Заєць на ЧЄ у Загребі / Фото - Facebook
Збірна України U-15 з вільної боротьби посіла третє місце в загальнокомандному заліку на чемпіонаті Європи в Загребі (Хорватія).

Підопічні старшого тренера команди Олега Зайця завоювали сім медалей на континентальному турнірі.

Кирило Курепін

Напередодні збірна України U-15 по жіночій боротьбі стала чемпіоном в загальнокомандному заліку на чемпіонаті Європи в Загребі.

Нагадаємо, Олег Заєць в ексклюзивному інтерв'ю XSPORT розповів про початок вторгнення військ РФ на територію України, організації зборів для команди в Польщі, а також поділився процесом підготовки до чемпіонату Європи.