Атлас - про те, що Уайлдер не потиснув руку Ф'юрі: «Краще так, ніж як Джошуа після поразки від Усика»

Відомий фахівець розкритикував британця за зайву люб'язність
Усик і Джошуа / Фото: Instagram

Американський тренер Тедді Атлас поділився своєю думкою про поведінку Деонтея Уайлдера (42-2-1, 41 KO) після поразки від чемпіона WBC Тайсона Ф'юрі (31-0-1, 22 KO)

Слова Атласу призводить boxingscene.com :

Я тут не для того, щоб виправдовувати когось, але у мене є пару слів про злості після поразок. І тут я йду по тонкому льоду, але я знаю, на що йду.

Хто з вас вважав за краще б побачити Джошуа трохи іншим після поразки? Трохи менш хорошим, коли він програв Руїсу, а потім, коли він недавно програв Усик? Трохи менше прийняття. Був такий поблажливий після поразки. Я не кажу, що не слід бути джентльменом. Я говорю про те, що не можна бути занадто люб'язним, прийняти поразку занадто легко, як ніби це не так уже й важливо. І про це є що сказати.

І ще можу сказати, що ця людина отримала струс мозку. Чи не потрібен лікар або комп'ютерна томографія, щоб сказати, що у Уайлдера струс мозку. І важко прийняти поразку, коли у тебе струс. Я не виправдовую його, але це теж треба врахувати. Він пережив жахливий побиття, бій був жорстокий. І, може бути, потрібно дати такому хлопцю трохи часу, щоб знайти в ньому то благородство, яке він проявив в рингу.

Нагадаємо, що промоутер Ф'юрі заявив, що ніхто в «королівському» дивізіоні, крім його підопічного , не здатний стримати міць Уайлдера.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Бокс