Олександр Усик знову виграв у Ентоні Джошуа

Всі головні події в поєдинку і навколо нього на XSPORT.ua
Усик vs Джошуа / Фото: Matchroom Boxing

Дивне рішення суддів, але переможне для Усика! 115:113 – Джошуа, 115:113 та 116:112 – Усик.

12 Раунд! Джошуа пішов в атаку і завдяки цьому українець розбивав його контратаками. У другій половині раунду британець частіше йшов у клінч, ніж пробивав. Знесилений британець навіть був близьким до падіння в нокаут, але його врятував клінч

11 Раунд! Усик продовжив на контратаках обігравати Джошуа, який постійно шукав живіт та пах. Декілька атак у живіт у Ентоні пройшло і Олександр кілька разів побував біля канатів. Але кінцівку раунду українець упевнено забрав.

10 Раунд! Усик пішов в атаку і знову почав там пропускати. Джошуа натомість намагався відповісти ударами нижче пояса. Але у другій половині раунду Олександр дуже впевнено розбивав британця джебом и боковыми ударами.

9 Раунд! Усик почав трихвилинку хорошими влученнями, після чого британець почав частіше працювати брудно. При бездіяльності рефері Джошуа почав бити по потилиці українця та зверху голови. Олександр, відчувши брудні удари, перейшов у режим виживання та протримався до кінця раунду.

8 Раунд! Джошуа вже дуже активно не йшов в атаку, тоді як українець його перебивав і кружляв над ним. Але в другій половині раунду британець знову почав активно бити у живіт, але лише половина з панчів була чистою. При цьому Олександр продовжував діставати голову супротивника.

7 Раунд! Джошуа зайняв центр рингу та продовжив грати у наздоганяння з українцем. Найвдаліше британцю вдавалися влучання по корпусу. При цьому майже після кожної атаки Ентоні пропускав від Олександра.

Для Усика це був дуже успішний раунд, оскільки він багато влучав контрударами.

6 Раунд! Джошуа продовжував вицілювати у живіт українця. Усик у відповідь уникав атак британця і постійно діставав того зустрічними влучаннями.

У другій половині раунду Джошуа вдалося затиснути українця біля канатів, але знову цілеспрямовано йому потрапити не вдалося. Останні секунди Усик знову виграв завдяки своїм успішним контратакам.

5 Раунд! Усик продовжив кружляти довкола Ентоні і коли здалося, що британець втомлюється, то він пробив у пах українця. За гримасою болю на обличчі Олександра було зрозуміло, що біль сильний. Рефері дав українцеві час відновитись, але потім Джошуа ще двічі влучив у живіт чемпіона.

4 Раунд! Усик почав раунд активніше суперника і пішов комбінувати, частіше потрапляючи в ціль джебом, правим хуком та лівим прямим. Це дозволило британцю провести кілька хороших контратак, але всі вони пройшли побіжно від цілі.

3 Раунд! Джошуа активно пішов атакувати українця. Звичайно, Олександр завдяки руху не дозволив дістати точними панчами свою голову, окрім одного лівого бокового. Тому Ентоні частіше влучав у блок, плечі та корпус українця.

Попри активну роботу, Джошуа Усик постійно огризався і влучав несильними ударами.

2 Раунд! Джошуа активніше пішов атакувати, але Усик своєю роботою корпусу уникнув комбінацій суперника. Якщо не вдавалося уникнути комбінацій британця, то Олександр підставляв блок.

У відповідь Усик влучав прямими між рук Джошуа. Але наприкінці Ентоні провів вдалу атаку по корпусу українця.

1 Раунд! Усик як і в першому поєдинку працював спиною до канатів, але активно викидав джеб і щоразу діставав опонента. Джошуа у відповідь намагався вицілювати і завдавати потужних ударів, але в нього ця тактика не була успішною. Олександр частіше влучав і впевнено забрав трихвилинку.

01:08! Тепер України!

01:08! На рингу звучать гімни країн. Починаємо із Великобританії.

01:03! А тепер у ринг виходить Олександр Усик!

00:59! Джошуа у ці хвилини йде до рингу.

00:33! Залишилося трохи часу на початок головного поєдинку 2022-го року.


00:23! Одна з мотивацій Олександра Усика – прапор з підписами українських військовослужбовців, які відпустили українця на поєдинок із Джошуа.


00:16! У Усика така група підтримки в цьому поєдинку. Лише цю групу підтримки відпускали на підготовку до США, а не на бій кума до Саудівської Аравії.


00:09! Напередодні поєдинку Усик, роз'їжджаючи Джиддою, слухав і підспівував пісні «Люди як кораблі» Андрія Кузьменка. Це говорить про ментальний стан українця та його патріотичність.


23:13! Подивіться на божевільні та заряджені очі Усика під час прибуття на арену проведення поєдинку. Якщо Олександр не перегорить, Джошуа буде дуже непросто.


22:51! Ми зараз опублікуємо прогнози людей зі світу боксу та спорту. Вам буде цікаво дізнатися, чи ставлять вони на Усика.

Майк Тайсон (легенда боксу)

Девін Хейні (абсолютний чемпіон світу з боксу)

Іван Редкач (український боксер)

Майкл Баффер (ринганонсер)

Шеннон Бріггс (екс-чемпіон світу з боксу)

Тоні Белью (екс-чемпіон світу з боксу)

Теофімо Лопес-старший (тренер)

Владислав Сіренко (боксер)

Олександр Андрієвський (футболіст)

22:33! Раніше відомий український націоналіст Євген Карась, причетний до знищення російських орків, несподівано підтримав Усика та закликав усіх військових публічно висловити підтримку Олександру.

22:30! Здрастуйте, дорогі читачі порталу XSPORT.ua. Сьогодні відбудеться дуже довгоочікувана подія у світі боксу та в історії українського спорту. Бій Усика та Джошуа відбудеться за дві години, завдяки чому ви можете подивитися вечірнє шоу Фейгіна з Арестовичем, а потім зайти в цю новину та знайомитися з поєдинком.


20 серпня в Джидді, Саудівська Аравія відбудеться реванш чемпіона світу з версій WBO, IBF і WBA в суперважкій вазі Олександра Усика (19-0, 13 КО) і британця Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО).

Перший поєдинок боксерів відбувся 25 вересня в Лондоні і тоді Усик впевнено виграв рішенням суддів.

До нового поєдинку обидва боксери підходять в оновленій формі. Якщо Джошуа готувався до біговоъ роботи, то Олександр набрав серйозну м'язову масу.

Текстова онлайн трансляція поєдинку буде доступна на нашому сайті в цій новині. Приблизний початок бою – 22

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Бокс