Промоутер Усика назвав боксерів, які вже претендують на титули українця

Олександр володіє поясами трьох організацій, у яких є офіційні претенденти
Фото: K2 Promotions

Олександр Красюк, промоутер чемпіона світу WBA, WBO, IBF в суперважкій вазі Олександра Усика (19-0, 13 КО), розповів про боксери, які претендують на бій з українцем :

«Бой Ф'юрі - Усик? І все можливо на рівні теорій. На рівні практики ... У нас є контракт, у нас є дане слово, по-друге, це слово закріплено на папері.

Тобто, у нас є зобов'язання перед Джошуа погодитися на реванш, якщо він цього хоче. Своє слово, особливо, що стосується реваншу, ми тримаємо.

Мені пригадуються деякі випадки, коли боксери не давали реванш, незважаючи на те, що він був прописаний в контракті. Я про Ф'юрі - Володимир Кличко.

Ми до такої справи не маємо, ми будемо відстоювати цю лінію. Але якщо мова піде, вона вже йде, йдуть ці розмови (про Ф'юрі - Усик - прим.).

Для цього необхідно, щоб Джошуа сказав: «Так, йдіть боксуйте за абсолюту, а потім він буде битися зі мною». З одного боку, потенційно звучить непогано, але не треба забувати про санкційні організації.

WBC - Ділліан Уайт, який вже 2,5 року качає сходи: «Дайте мені бій за повноцінний титул». IBF - ще не призначила, був Пулєв, незабаром прилетить новий претендент.

WBA - у нас вже є Хеленіус, його менеджер мені писав: «Ми готові битися». WBO - Джо Джойс. Вже є 4 людини в черзі.

Зараз ми йдемо за планом, який намітили раніше і будемо балансувати, виходячи з обставин ».

Раніше Красюк назвав орієнтовний час проведення реваншу Усик - Джошуа.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Бокс