Вчера 27
Сейчас 0
Сегодня 18
Завтра 19
Развернуть Свернуть
нет важных матчей
Баскетбол (15 событий из 15) показать все

Уайлдер прервал молчание: «Лучшее еще впереди»

Бывший чемпион WBC не намерен уходить из бокса
Уайлдер прервал молчание: «Лучшее еще впереди»
Уайлдер и Фьюри / Фото: Top Rank

Экс-чемпион мира в супертяжелом весе Деонтей Уайлдер (42-2-1, 1 KO) на Youtube канале своей жены высказался о своем будущем:

Я в порядке. У меня не вышло добиться успеха (в бою с Фьюри – XSPORT), но есть нечто большее, чем победа. Никаких отговорок – я двигаюсь вперед. Это только начало, лучшее от меня вы еще не увидели. Я все еще влюблен в бокс. У меня еще остались цели в спорте.

У меня сломана рука, так что пока я восстанавливаюсь. После этого я намерен вернуться.

Напомним, что после поражения от Тайсона Фьюри (31-0-1, 22 KO) с серьезными повреждениями попал в больницу, а вскоре ему потребовалась операция.

Олег Шумейко-младший
Рейтинг:
(Голосов: 1)

Комментарии 2

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
14 января 2022г. 19:44
Мене звати Ізабелла Ітан Після 12 років шлюбу ми з чоловіком так чи інакше сварилися, поки він нарешті не покинув мене і не переїхав до Каліфорнії, щоб бути з іншою жінкою. Я відчував, що моє життя закінчилося, і мої діти думали, що ніколи більше не побачать свого батька. Я намагалася бути сильною лише перед дітьми, але не могла стримати біль, що мучив моє серце, моє серце було сповнене смутку і болю, тому що я дійсно була закохана в свого чоловіка. Я думаю про нього щодня і вночі, і завжди хотів би, щоб він повернувся до мене, я був дуже засмучений і потребував допомоги, тому звернувся за допомогою в Інтернет і натрапив на веб-сайт, який припускає, що доктор Алаба міг би допомогти своєму колишньому повернутися. Тому я відчув, що повинен спробувати. Я зв'язався з ним, і він сказав мені, що робити. Я зробив це, а потім він зробив мені приворот. Через 48 годин мій чоловік дійсно подзвонив мені і сказав, що він дуже сумує за дітьми, так дивно!! Отже, він повернувся того дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та дітям. Наш шлюб був міцнішим, ніж раніше, завдяки доктору Алабі. Він такий могутній, і я вирішив поділитися своєю історією в Інтернеті, що доктор Алаба був справжнім і могутнім чарівником. Я завжди буду молитися, щоб вона прожила довгий час, допомагаючи своїм дітям у скрутний час, якщо ви тут і потребуєте повернення колишнього або ваш чоловік перейшов до іншої жінки, перестаньте плакати, негайно зверніться до цього потужного орфографічного колеса. Ось його контактна електронна адреса за адресою: {[email protected][ссылка удалена]} або WhatsApp/viber через його контактну адресу +1(425) 477-2744 Дякую, доктор АЛАБА.
3 декабря 2021г. 18:09
Для начала нашел бы толкового нутрициолога, а потом возвращался.