07:45
Монстр Джем. Премьера
07:40
Баскетбол. Латвийско-Эстонская лига. Прометей - Талтех

Український супертяж: «Вайлдеру буде важко пристосуватись до незручного Хеленіуса»

Дмитро Безус допомагав шведу готуватись до бою з американцем
Український супертяж: «Вайлдеру буде важко пристосуватись до незручного Хеленіуса»
Дмитро Безус / фото - LNK Boxing

Український боксер хевівейту Дмитро Безус (9-0, 4 KO), який був одним із спаринг-партнерів чемпіона WBA Gold Роберта Хеленіуса (31-3, 20 KO) напередодні його бою проти Деонтея Вайлдера (42-2-1, 41 КО), ексклюзивно для LuckyPunch розповів про роботу в таборі шведа.

«Варіант поїхати на спаринги до Роберта Хеленіуса виник через мого друга Володимира Кацюка, який спілкується з менеджером шведа. Його запросили на спаринги, і потім запитали, хто б ще міг допомогти Хеленіусу - і він порекомендував мене.

Мене Хеленіус на спарингах здивував своєю нестандартністю та незручністю. В нього довги руки самі по собі, а за рахунок його манери бою, яка багатьом може здатись неправильно, він є дуже незручним суперником.

Також в нього дуже гарний таймінг - він вчасно вставляє удари, на перших тренуваннях було важко знайти до нього ключі.

Щодо його ударної потужності, то якби я підставляв голову під його чисті удари, то, напевно, я б її відчув краще. А так я ж намагався їх парирувати, захищатись, тому коли він влучав, то вже не на повну силу.

Загалом можу сказати, що Хеленіус сильно б’є, проте нокдаунів чи особливих потрясінь в мене на спарингах не було.

Особливих вказівок повторювати дії Вайлдера не було, проте Роберт сам по собі такий боксер, що хочеш чи ні, а йти вперед треба. Тобто треба бути агресором, як Вайлдер. Американець, до речі ж, не відрізняється особливою технікою, в нього сильний вибух, сильні удари.

Прогнози давати складно, адже Роберт дуже нестандартний боксер, Вайлдер же може увесь бій летіти, як кажуть, «в одну калітку», а тоді викинути один удар і відпоавити людину спати.

Тому прогнози давати я не буду, але точно скажу, що американцю буде важко підлаштуватись під такого нестандартного суперника. Я думаю, в їх поєдинку вирішальною буде друга половина».

Нагадаємо, що Хеленіусу допомогав ще один українець - Володимир Кацюк (3-0, 0 КО). Бій з Вайлдером відбудеться 15 жовтня.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

X-Video: