Сейчас 1

Контіола приніс перемогу "Трактору" над "Ак Барсом"

Фін міг оформити дубль
21 марта 2012г. 10:33

Фінський легіонер "Трактора" Петрі Контіола закинув вирішальну шайбу у матчі плей-офф Кубка Гагаріна проти "Ак Барса".

Контіола міг стати автором також першого голу "Трактора" на одинадцятій хвилині гри. Проте, не судилося. Замість нього рахунок у півфінальному матчі відкрив Євген Кузнецов.

Після активності на початку гри надалі команди заграли обережніше. Перервав гольову посуху у матчі Антон Бурдасов - 2:0. Але всього за 8 хвилин після гола Бурдасова, рахунок був вже рівним. У казанців відзначилися два Євгени – Бодров і Лапенков.

Саме тоді, таки сказав своє вагоме слово Петрі Контіола. За дві хвилини до кінця останнього періоду Петрі опинився на самоті перед воротами господарів і момент не проґавив.

"Трактор" перемагає "Ак Барс" у Казані з рахунком 3:2 і зміцнює свою перевагу у серії - 3:1.