Завтра 3

"Крижинка-99" стала чемпіоном України

"Сокіл" зміг закинути лише одну шайбу
18 марта 2012г. 21:28

"Крижинка-99", перемігши з рахунком 4:1 однолітків з "Соколу", стала чемпіоном України серед тринадцятирічних.

Проте не всі члени колективу, які йшли до цієї перемоги, змогли вийти на лід у вирішальному матчі. Головний асистент "Крижинки" у регулярному чемпіонаті, Дмитро Чорний, перед фінальною серією проти "Сокола" зламав ногу і під час нагородження команди на майданчик так і не зміг вийти.

Проте партнери Дмитра по команді все ж змогли вибороти свій трофей. Вже у першому періоді Артем Шиманський і Микита Савицький зробили перевагу "Крижинки" комфортною - 2:0. У третьому ж періоді успіхи хлопців Івана Беневельського закріпили Артур Татарин і найкращий бомбардир регулярного чемпіонату Єгор Шах.

За "Сокіл" зміг відзначитися лише Єгор Єнович. Всі інші кидки по воротах "Крижинки" впевнено відбивав Дмитро Захарченко.

Проте, звання найкращого голкіпера першості Захарченку не дісталося. Лауреатом воротарської премії сезону став одноклубник героя вирішального поєдинку - Микита Петленко, який провів матч на лаві запасних.

Детальніше про фінальну серію матчів і про ювілейну дату створення хокейної школи "Крижинка" ви зможете дізнатися у вівторок у програмі "Тиждень хокею".