"Молода Гвардія" поступилася "Ред Буллу"

"Ред Булл" взяв реванш за суботню поразку
05 января 2014г. 18:53

"Молода Гвардія" - "Ред Булл" 3:4 (3:1, 0:1, 0:1, 0:1)

Підопічним Олександра Годинюка в другому спареному матчі не вдалося обіграти "Ред Булл". "Червоно-чорні" доволі непогано розпочали зустріч. Віктор Кальной - 1:0 (0:49), Егор Морозов - 2:0 (4:19) та Ілля Декало - 3:1 (10:34, більш.) у першому періоді закинули три шайби.

Однак гостям до кінця зустрічі вдалося відновити "статус-кво". Йоахім Рамозер відзначився ще між голами Морозова та Декало у першій двадцятихвилинці - 2:1 (8:26, більш.). В наступному періоді зумів відзначитися Ян Полата 3:2 (20:49).

Вже в третій двадцятихвилинці гості вдруге реалізували більшість і зрівняли рахунок. Влучним виявився кидок Фредеріка Відена - 3:3 (42:39, більш.). А пермогу в овертаймі Лассе Валлі - 3:4 (64:13) приніс австрійській команді пермогу.