Сейчас 1

Пережогін одужав і переміг "Локомотив"

"Авангард" повертає собі лідерство на Сході
26 декабря 2012г. 17:40

Омський "Авангард" повернув собі лідерство у Східній конференції КХЛ, перемігши ярославський "Локомотив" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що пройшов 26 грудня у Омську, завершився з рахунком 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) на користь господарів льоду.

У їх складі відзначилися Анссі Салмела (3-тя хвилина), Антон Кур’янов (35-та), а перемогу команді приніс дубль Олександра Пережогіна (58-ма та 60-та хвилини). "Локомотив" відповів голами Михайла Пашніна (27-ма) і Максима Трунєва (43-тя).

Відзначимо, що для Пережогіна цей поєдинок став першим після того, як він отримав травму на тренуванні збірної Росії перед стартом Кубка Першого каналу.

Наразі у "Авангарда" 77 очок, і команда на два пункти випереджає найближчого переслідувача "Ак Барс", який свій поєдинок проведе завтра. "Локомотив" має у своєму активі 70 набраних балів і перебуває на другій сходинці на Заході.