Завтра 3

Швейцарія виходить у лідери гельсінської групи

Альпійська збірна переграла білорусів
06 мая 2012г. 22:45

Збірна Швейцарії завдала поразки збірній Білорусі у другому поєдинку для цих команд на чемпіонаті світу-2012.

Зустріч закінчилася з рахунком 3:2 (2:1, 0:1, 1:0). Цілу гру швейцарці виривалися уперед в рахунку, а білоруси їх наздоганяли. У збірній Швейцарії дубль на рахунку Сімона Мосера. Він закидав на 7-й та 12-й хвилинах. А вже у третьому періоді відзначився Кевін Ромі (48). У складі збірної Білорусі голами відзначились Олексій Угаров (11) та Костянтин Кольцов (22).

Відзначимо, що у збірної Білорусі був шанс зрівняти рахунок наприкінці поєдинку. Однак Михайлу Грабовському не вдалося реалізувати булліт.

Після цього матчу саме швейцарці очолили турнірну таблицю своєї групи. У них та фінів по шість очок, але краща різниця закинутих та пропущених шайб. А білоруси разом зі збірними Словаччини та Казахстану йдуть поки без очок.