16:40
Телемагазин
15:55
live
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Барком-Збірна України U-18 - МХП-Вінниця. Пряма трансляція

росія судиться з Європейськими олімпійськими комітетами через своє відсторонення від участі у Генеральній асамблеї ЄОК

Йти на поступки рф ніхто не збирається
29 липня 12:53
росія судиться з Європейськими олімпійськими комітетами через своє відсторонення від участі у Генеральній асамблеї ЄОК
Фото: insidethegamez

Європейські олімпійські комітети (ЄОК) сформували «комітет з вирішення спорів» для взаємодії з Олімпійським комітетом росії (ОКР).

Створення комісії схвалили на засіданні Виконавчого комітету ЄOК в Словаччині, де в ці дні проходить літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль.

Генеральний секретар ЄOК Раффаеле Паньоцці, скарбник Петер Меннель і член ЄОК Златко Матеша призначені до складу цього комітету.

Паньоцці – італієць, Меннель – австрієць, а Матеша – з Хорватії.

Конфлікт з ОКР пов'язаний з тим, що йому заборонили брати участь в Генеральній Асамблеї ЄОК в Скоп'є 10-11 червня, разом з Національним олімпійським комітетом республіки біларусь (НОКРБ) – у відповідь на вторгнення в Україну.

Тоді президент ОКР станіслав поздняков назвав рішення про відсторонення «відверто абсурдним».

Раніше ОКР також заборонили брати участь в зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Фінляндії. росіянам і білорусам також заборонено брати участь в ЄЮОФ-2022 в Банській Бистриці, паралельно з яким і засідав Виконавчий комітет ЄОК.

В результаті перших двох відсторонень ОКР подав апеляцію в Спортивний арбітражний суд (CAS) з вимогою відновити його в правах.

Минулого місяця до ОКР також приєдналися 12 національних федерацій з росії, які подали апеляції в CAS з вимогою дозволити спортсменам і збірним країни повернутися в міжнародні змагання.

Ще дев'ять національних федерацій подали апеляції всередині своїх відповідних міжнародних федерацій, але не довели справу до CAS.

Нагадаємо, що президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах під час свого візиту до Києва на початку липня підтвердив, що МОК залишається відданим своїй принциповій позиції і наполегливо рекомендує міжнародним федераціями не допускати до змагань російських і білоруських спортсменів, а також офіційних осіб з цих країн.

Джерело: іnsidethegames
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Теги

ЄОК

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: