Вчора 2
Сьогодні 5
Зараз 0
Завтра 19
Розгорнути Згорнути
немає важливих матчів
Футбол (19 подій из 24) показати все

Останні новини стрільби з лука: Літні види спорту

Стрільба з лука: новини, відео, онлайн

Стрільба з лука - один з найдавніших видів спорту. У ньому змагаються на точність і дальність. Виступати можна в команді або індивідуально. Перемагає той стрілок або команда стрільців, яка набрала найбільше очок. Система нарахування очок регламентується правилами кожного конкретного турніру.

За контроль, розвиток і регламентацію відповідає Міжнародна федерація стрільби з лука. З початку минулого століття стрільба з лука включена в програму Олімпіади. Найбільшими змаганнями є чемпіонат світу і Кубок світу. Крім цього, стрільба з лука входить в програму Універсіади і Європейських ігор. Турніри можуть проводитися на відкритому повітрі або в приміщенні. На Олімпіаді змагаються в класичному цибулі на дистанцію 70 метрів. Всього розігрується 4 комплекти медалей.

У нашій країні функціонує Федерація стрільби з лука України. Цей орган організовує і регламентує змагання (чемпіонат України, міські та обласні турніри) і займається розвитком цього виду спорту. Найвидатнішими українськими стрілками з лука є Віктор Рубан (чемпіон Олімпіади та Європейських ігор), Олександр Сердюк (бронзовий призер Олімпіади), Дмитро Грачов (бронзовий призер Олімпійських ігор), Павло Беккер (чемпіон Європи). Також на Олімпійських іграх в Сіднеї срібну медаль завоювала українська жіноча команда, в яку входили Наталія Бурдейна, Олена Садовнича і Катерина Сердюк.

Новини стрільби з лука на XSPORT.ua

На нашому сайті ми оперативно публікуємо новини про головні події стрільби з лука. Тут ви знайдете :

  • календар змагань ;
  • результати великих міжнародних і всеукраїнських турнірів ;
  • інтерв'ю зі спортсменами ;
  • онлайн трансляції ;
  • матеріали про цікаві події і гучних скандалах в стрільбі з лука ;
  • захоплюючі лонгриди і багато іншого.
Читайте далі