14:30
Спідвей. Гран-прі. Етап 8. Воєнс (Данія)
13:30
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Епіцентр-Подоляни - Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо

Українська чемпіонка світу: «Ключовим в наших перемогах було бажання показати міць та силу духу українського народу»

Наші синхроністки провели найкращий ЧС в історії
Українська чемпіонка світу: «Ключовим в наших перемогах було бажання показати міць та силу духу українського народу»
Збірна України / Фото - facebook.com/ukrsynchro

Власниця п’яти медалей чемпіонату світу-2022 синхроністка Марина Алексіїва в коментарі прес-службі НОК розповіла про додаткову мотивацію на змаганнях в Будапешті:

«Це був найочікуваніший та найвідповідальніший старт цього сезону. Він проходив дуже насичено, майже щодня по два виступи. Було нелегко, як у фізичному, так і в моральному аспекті. Я вважаю, що наша молода команда продемонструвала найкращий результат, ми доклали максимум зусиль.

Ключовим фактором в наших перемогах було бажання показати міць та силу духу українського народу! Підняти прапор України, та щоб залунав наш гімн. Ми прагнули, щоб український народ бачив, що спортсмени гідно представляють свою державу і захищають її честь на міжнародному рівні.

Ми завжди намагаємося представити свою країну на найвищому рівні, але у такі скрутні для України часи мотивації в нас було набагато більше!

Усі спортсмени з різних країн висловлювали нам свою підтримку, це було дуже зворушливо. Особливо японці питали про ситуацію в Україні, стан наших родичів, рідний Харків. Вони подарували листівки та альбоми зі словами підтримки. Австралія для нас спеціально пошила купальники з лозунгом Stop War і також змагальні купальники з українською символікою».

Нагадаємо, цей чемпіонат світу виявився найкращим в історії для наших синхроністок.

Сергій Лук'яненко
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: