Вчора 0
Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

« Будівельник » програв « Черкаським Мавпам » свій стартовий матч сезону Суперліги

Господарі вирвали потрібний результат в останній чверті
26 вересня 2021р. 17:39

В рамках стартового туру Суперліги « Черкаські Мавпи » виграли у « Будівельника » з рахунком 90:85.

Кияни активніше почали матч і в першій чверті їх до успіху вели легіонери Джиан Клавелл і Дрю Гордон. Однак дуже далеко в відрив господарі гостей не відпускали.

Ще до перерви « Мавпи » повністю вирівняли хід матчу. Обидві команди грали на рівних майже до половини заключній чверті, коли « Мавпи » пішли у відрив і не розгубили своєї переваги.

Кращим гравцем матчу став легіонер « Черкаських Мавп » Родні Первіс, Який набрав 27 очок. Ще 16 балів у Дювона Максвелла. У « Будівельника » виділимо Джіана Клавелла – 24 очка і Дрю Гордона – 19 очок і 15 підбирань.