Вчора 0
Сьогодні 0

« Будівельник » програв в овертаймі « Запоріжжю » і втратив шосте місце перед плей-офф

У Києві пройшов дуже результативний матч
09 травня 2021р. 17:26

В останньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги « Будівельник » будинку програв « Запоріжжю » з рахунком 103: 117.

З першим секунд матчу команди зробили упор на атаках, завдяки чому на велику перерву обидві пішли з 110 очками на двох.

У другій половині матчу команди діяли вже менш активно діяли, але Кеффі і Буртт також продовжували набивати хорошу статистику. Перед останньою чвертю « Будівельник » програвав 5 очок, але команда Міглініекса змогла перевести гру в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці « Запоріжжі » виграло з рахунком 17: 6. Для гостей це вже третя перемога в Суперлізі над « Будівельніком ».

Відзначимо, що через поразку « Будівельник » опустився на 7 місце в турнірній таблиці, поступившись шосту позицію « Хіміко ».

Суперліга. Регулярний Чемпіонат

« Будівельник » – «Запоріжжі » 103: 117 ВІД ( 30: 25, 19:36 28:21, 23:18, 6:17 )

«будівельнік»: Буртт 20 + 14 передач + 6 підбирань - 7 втрат, Девенпорт 15 + 12 підборів, Дево 13 Кобець 10 Джефферсон 5 - старт, Брайс Джонсон 21 + 6 підб, Дзвонів 8, Яковічс 7, Кожем'якін 4, Козлов 3

«Запоріжжя»: Кеффі 28 + 13 передач, Мальчевскій 17 Тихонов 15 Сизов, 14 Грицак 10 + 6 підборів + 5 перехоплень + 4 передачі - старт, Маяускас 17 <TAG1, Міхєєв 6, Рагімов 3, Морозов 0