Розгорнути Згорнути

« Будівельник » в гостях обіграв « Миколаїв »

Кияни зміцнили свою позицію в турнірній таблиці
20 квітня 2021р. 21:08

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги « Миколаїв » програв київському « Будівельнику » з рахунком 71:79.

Гості, які приїхали в Миколаїв в статусу фаворита, почали матч дуже активно в атаці і за підсумками першої десятихвилинки мали переваги в 12 очок. Господарі в другій чверті спробували перехопити ініціативу після помилок і втрат суперників. Але до великої перерви « корабелів » не вдалося зрівняти рахунок.

У другій половині матчу команди видали конкурентний матч, але перевага в реалізації було за « Будівельником ». У кінцівці « Миколаїв » був близький, щоб зрівняти рахунок, але гості вистояли.

У складі переможців знову добре відіграли капітан Стівен Буртт, І легіонери Джонатан Джонсон і дівое ІІІ, Які набрали 17, 18 і 15 очок відповідно.