Розгорнути Згорнути

« Дніпро » розбив в гостях « Одесу »

Чемпіони не залишили суперникам шансів
18 квітня 2021р. 17:59

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги « Одеса » будинку розгромно програла « Дніпру » з рахунком 59:93.

Що знаходиться в хорошій формі « Дніпро » почав матч дуже активно і надавав на суперників серйозний тиск. Гостям вдалося за чверть привести господарям відставання в 12 очок. Такий же відрив чемпіони створили опонентам у другій десятихвилинці.

Після -24 в першій половині матчу « Одеса » спробувала перехопити ініціативу в третій десятихвилинці, але вистачило їх лише на нетривалий рівний відрізок. У фінальній чверті « Дніпро » знову почав збільшувати перевагу, довівши відрив до + 34.