Вчора 0
Сьогодні 0

« Дніпро » вирвав гостьову перемогу над « Будівельником » і зрівняв рахунок в серії

Буртт і Террелл набрали по 23 очка
20 травня 2021р. 21:45
"Дніпро" зрівняв рахунок в серії / фото - ФБУ

У 4-му матчі чвертьфінальної серії плей-офф « Дніпру » вдалося зрівняти рахунок. В гостях у « Будівельника » підопічні Дениса Журавльова здобули вольову перемогу. Для діючих чемпіонів України вікторія стала другою поспіль.

« Дніпро » впевнено почав гру, відірвавшись від господарів паркету відразу на 8 очок. Кияни змогли встановити рівність на табло лише до середини другої 10-хвилинки. У 3-й чверті перевага була вже на боці команди Игорса Мігліенікса. Однак на заключну чверть сил більше залишилося у дніпрян.

У складі переможців відзначився Джаред Террелл, Який набрав 23 очка. У киян стільки ж набрав Стівен Буртт, а Кевін Девенпорт і Брайс Джонсон відзначилися дабл-даблами.

Суперліга. 1/4 фіналу. четвертий матч

« Будівельник » – « Дніпро » 76:78 ( 12:21, 27:19, 25:24, 12:14 ), рахунок в серії - 2: 2