Вчора 0
Сьогодні 0

« Фенербахче » Ягупової завершив регулярний чемпіонат на першому місці, вигравши всі матчі

В останньому поєдинку Аліна набрала 21 очко
Аліна Ягупова / Фото: БК « Фенербахче »

« Фенербахче » Аліни Ягуповой перемогою завершив регулярний чемпіонат турецької Суперліги. У заключному поєдинку стамбульська команда здолала « Хатай » з рахунком 92:62.

Капітан збірної України за 30 хвилин на паркеті з такими показниками – 21 очко, 5 підбирань, 5 передач, 1 перехоплення.

Нагадаємо, що Ягупова в складі « Фенербахче » провела результативні матчі проти « Галатасарая » в 1/4 фіналу Євроліги – 32 очка в першій і 18 у відповідь зустрічі.

« Фенербахче » здобув 26 перемог в 26-ти поєдинках регулярного чемпіонату.

У чвертьфіналі команда зі Стамбула зустрінеться з тим же « Хата ». Перші матчі чвертьфіналу плей-офф « Фенербахче » буде грати 27 і 30 березня.

Джерело: fbu.ua Олег Шумейко-молодший