Сьогодні 0

Ягупова допомогла « Фенербахче » вийти в Фінал чотирьох Євроліги

Українка провела черговий результативний матч
Аліна Ягупова / Фото: ФБУ

Українська безкетболістка стамбульського « Фенербахче » Аліна Ягупова допомогла своїй команді за підсумками двох чвертьфінальних матчів пройти « Галатасарай » і вийти в Фінал чотирьох Євроліги.

У другому матчі « Фенербахче » програв « Галатасараю » з рахунком 61:71, але різниці після перемоги в першому матчі (91:74) їм вистачило для продовження боротьби в турнірі.

Ягупова в другому матчі провела 35 хвилин і 38 секунд, за які набрала 18 очок, зробила 7 підбирань, 4 передачі, 3 перехоплення.

У півфіналі « Фенербахче » зіграє з російським УГМК, а в другому матчі іспанська « Перфумеріас Авеніда » зіграє з угорським « Шопроном ».

Фінал чотирьох Євроліги відбудеться 16-18 квітня.

Нагадаємо, раніше президент України нагородив Ягупову орденом княгині Ольги III-го ступеня.