Сьогодні 0

« Хімік » будинку розгромив « Одесу »

Южненци перемогли в кожній з чотирьох чвертей
09 травня 2021р. 16:54

В останньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги « Хімік » будинку впевнено розібрався з « Одесою » з рахунком 97:63.

Ті, що йдуть на шостому місці в турнірній таблиці « Хімік » в матчі з не має шансів на плей-офф « Одесою » з перших хвилин матчу почав показувати свій більш солідний статус. Командна швидка гра в атаці допомогла южненцам виграти першу половину матчу з перевагою в 24 очка.

Після великої перерви « Одеса » поліпшила свою гру і особливо в атаці. Але це не завадило « Хіміко » виграти третю і четверту десятихвилинки, але з уже менш вражаючим рахунком.

Відзначимо, що перемога допомогла « Хіміку » піднятися на шосту позицію в турнірній таблиці.

Суперліга. регулярні чемпіонат

«Хімік» – « Одеса » 97:63 ( 24:12, 27:15, 24:18, 22:18 )

«Хімік»: Войналовіч 12 Антипов 10 Нельсон 10 Марченко 10 + 5 підбирань, Ковляра 9 + 9 передач - старт, Рябчук 15 Мироненко 12 Зотов 7 + 6 передач, Клевзунік 6, Салліван 4 + 9 підбирань, Козак 2,

«Одеса»: Носков 11 Воєвода 9, Прокопенко 8, Монді 4, Новіков 3 - старт, Давідюк 16 Артамонов 12 + 5 передач + 4 підбору, Заєць 0