« Хімік » здобув виїзну перемогу над « Черкаськими Мавпами »

Підопічні Віталія Степановського здобули 22-ту перемогу в сезоні
05 травня 2021р. 20:20
« Хімік » здобув перемогу над « Черкаськими Мавпами » / фото - ФБУ

В рамках регулярного чемпіонату української Суперліги « Хімік » здобув перемогу над « Черкаськими Мавпами » з рахунком 91:82.

У першій половині команди продемонстрували однакову точність з фарби. « Черкаські Мавпи », як і « Хімік », змогли по 36 очок набрати саме завдяки двухочковим. Однак, що стосується реалізації з далекої дистанції і дисципліни – тут южненци були попереду. підопічні Віталія Степановського чотири рази відзначилися через дуги, тоді як господарі – 1. Гості набрали 11 очок з лінії, а « Мавпи » – 5. До того ж, в командній грі « Хімік » також переважав – 14 передач на 8 у суперника. Варто відзначити і лавку запасних у гостей, вона змогла набрати 22 очка, тоді як у господарів – 6. Все це дозволило « Хіміку » піти на велику перерву з перевагою в 9 балів.

Після відпочинку южненцам допоміг гандикап зароблений в першій половині. Вони віддали третю чверть і мінімально перемогли в четвертій. Також допомогли їм утримати перевагу помилки « Мавп ». підопічні Максима Міхельсона аж 20 раз втрачали м'яч, тоді як « Хімік » – 11 Варто відзначити легіонерів « Хіміка » Саллівана ( 25 балів ) і Нельсона ( 20 балів ). Вони набрали на двох 45 очок, тобто майже половину командних.