Розгорнути Згорнути

« Миколаїв » шокував « Дніпро » в Кубку України

Тепер андердог зіграє в півфіналі, а чемпіон України їде додому
31 березня 2021р. 18:20

У Києві в рамках чвертьфіналу Кубка України « Миколаїв » несподівано обіграв « Дніпро » з рахунком 105: 91.

« Миколаїв », якому перед початком матчу давали мало шансів на перемогу, ще в першій чверті показав, що легко фавориту не буде, вигравши її з перевагою в 1 очко. У другій десятихвилинці все ж « Дніпру » вдалося трохи краще реалізувати свої моменти і на велику перерву вже « корабели » пішли в статусі наздоганяючих.

Однак у другій половині гри реалізація моментів « Миколаєва » покращилася, а ось « Дніпро » часто кидав через дуги, але потрапляв дуже рідко. За підсумками матчу реалізація триочкових фаворита склала всього 27%, тога як у « корабелів » – 40%. Це була дуже важлива складова перемоги « Миколаєва ».

У складі переможців варто виділити Дерріка Колтера, Який набрав 29 очок і зробив 9 результативних передач за 37 хвилин в матчі.

Відзначимо, що в півфіналі « Миколаїв » зустрінеться з переможцем пари « Будивельник » – « Прометей ».