Вчора 0
Сьогодні 0

« Прометей » на виїзді розгромив « Левскі » в першому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів

Підопічні Гінзбурга не залишили шансів болгарської команді
14 вересня 2021р. 19:07
« Прометей » – « Левскі » / Фото - ФБУ
« Прометей » з виїзної перемоги стартував в кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів.

Команда з Кам'янського в гостях влаштувала розгром болгарському « Левскі » в першому раунді відбору з рахунком 96:56.

Господарі після стартової чверті дали підопічним Ронена Гінзбурга матеріал для роздумів і висновків. « Левскі » отримав за дебютну 10-хвилинку 12 очок переваги, скориставшись хвилюванням гостей. Однак в наступній чверті « Прометей » буквально деморалізував суперника, зробивши ривок 33: 0.

Далі українська команда на куражі довела зустріч до її логічного завершення.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація. перший раунд

« Прометей » – « Левскі » 96:56 ( 15:27, 33: 3, 26: 8, 22:18 )

« Прометей »: Еванс 18 очок + 14 підборів, Харрісон 16, Стівенс 11 + 6, Сидоров 6 + 6, Липовий 5 – старт, Петров 13, Кемпбелл 9 + 9, Доу 7, Бєліков 4, Климов 2, Тихонов 1.

У півфіналі кваліфікації « Прометей » зустрінеться з срібним призером чемпіонату Чехії « Опавою ». Матч відбудеться 16 вересня.