« Прометей » – володар Суперкубка України

« Червоно-білі » виявилися сильнішими « Будівельника » в останні хвилини
22 вересня 2021р. 20:37

Баскетбольний клуб « Прометей » в київському Палаці спорту здобув перемогу над столичним « Будівельником » в матчі за Суперкубок України з рахунком 104: 99.

Першу половину матчу « Прометей » виграв із запасом в 4 очка, в наступні 20 хвилин постійно лідирував і виявився сильнішим за суперника в останні напружені хвилини. Кращим гравцем у складі « червоно-білих » став Д'Анджело Харрісон, Який відзначився 25 пунктами.

«Прометей» – « Будівельник » – 104: 99 ( 27: 21, 24:26, 29:20, 24:32 )

«Прометей»: Доу 6 очок + 5 підборів, Харрісон 25 очок + 5 підбирань, Еванс 19 очок + 5 підборів, Стефенс 9 очок + 5 підбирань, Сидоров 20 очок, Лукашов 6 очок, Липовий, Бєліков, Тихонов, Петров 12 очок + 7 підбирань, Кемпбел 7 очок, Климов.

« Будівельник »: Клавел 32 очка, Кобець 3 очка, Стоктон 6 очок + 10 передач, Браун 15 очок + 8 підборів, Гордон 24 очок + 7 підбирань, Грицак 3 очка, Близнюк 11 очок, Апшоу 5 очок.

Таким чином, « Прометей » завоював перший Суперкубок України в своїй історії.