Сьогодні 0

« Прометей » впевнено обіграв « Хімік » у другому матчі серії плей-офф

Кам'янці виграли обидві домашні ігри в серії, яка переїжджає в Південне
16 травня 2021р. 17:44

У Кам'янському в другому матчі чвертьфінальної серії Суперліги « Прометей » обіграв « Хімік » з рахунком 91:79.

Нагадаємо, « Прометей » в першому матчі обіграв южненцев з різницею в 13 очок.

« Прометей », який зарекомендував себе потужною і швидко атакуючої командою, заволодів ініціативою після перших п'яти хвилин матчу, після чого пішов на перший маленький перерву з відривом в 17 очок.

У другій чверті « Хімік » трохи вирівняв матч, але зменшив відставання лише до 16 очок. Після великої перерви « Прометей » знову почав домінувати і завдяки Вону і Евансу зробив різницю перед останньою десятихвилинкою дуже комфортною – + 22.

В останній чверті команда Степановского побігла відіграватися, хоч і суперник був майже недосяжний. Южненци показали характер, але навіть відіграних 10 очок було мало для перемоги.

Суперліга. Плей-офф. 1/4 фіналу.

«Прометей» – « Хімік » 91:79 ( 32:15, 21:22, 26:20, 12:22 ) Рахунок в серії: 2: 0

«Прометей»: Он ( 22 ), Еванс ( 17 + 8 підбирань ), Сидоров ( 11 ), Липовий ( 6 ), Стефенс (, Бєліков ( 15 ) Майерс ( 3 ), Лукашов ( 7 ), Луценко ( 4 ), Климов ( 0 ).

«Хімік»: Нельсон ( 10 ), Войналовіч ( 8 ), Ковляра ( 2 ), Салліван ( 32 + 9 підбирань ), МіроненG1>, МіроненG1>, МіроненG1>, МіроненG1>, 9>, МіроненG1>, Міронен (. Рябчук ( 10 ), Антипов ( 3 ), Зотов ( 8 + 7 передач ), Марченко ( 3 )