Адетокумбо висловився щодо матчу з Україною

Греки на Євробаскеті-2022 виграли четвертий матч поспіль
Адетокумбо висловився щодо матчу з Україною
Фото: FIBA

Лідер збірної Греції Янніс Адетокумбо поділився думками після гри групового етапу Євробаскету-2022 з національною командою України:

Моя команда зіграла хорошу гру. Ми не так жваво розпочали, не було потрібної енергії. Не хочу аби це виглядало виправданням, у України була гра минулої ночі, де вони віддали всіх себе.

Та в кінці кінців після першої половини ми згрупувалися як команда. У третій чверті ми гарно відзахищалися та зіграли в атаці. У другій половині моя команда відпрацювала добре, була сфокусована та грала у свою гру. Наш план полягає у тому, щоб зупинити як можна більше атак суперників, а в атаці рухати м’яч, а за цим прийдуть хороші речі.

Я не хочу оцінювати свою гру. Я просто намагаюся бути максимально сфокусованим на тих речах, які від мене залежать, будь-яким чином додати енергії. Я хочу аби це було мистецтвом. Кожна гра не схожа на попередню. Кожний вихід на майданчик – новий досвід, який я можу запам’ятати. Я би сказав, що це один з тих років, коли я відчуваю захоплення від виходу на майданчик з моєю командою. Не знаю, це через те, що я давно не грав в збірній (з 2019) або ж це робота тренера, який мене мотивує, чи це через бажання грати з усією командою – це може бути поєднанням усіх факторів.

Нагадаємо, що Янніс встановив рекорд результативності чемпіонату Європи-2022.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: