Багатскіс: «Ми граємо для тих людей, які зараз воюють за незалежність та свободу України»

Наставник збірної України – про перемогу над Нідерландами в рамках відбору до ЧС-2023<br>
12 листопада 2022р. 10:00
Багатскіс: «Ми граємо для тих людей, які зараз воюють за незалежність та свободу України»
Айнарс Багатскіс / Фото - ФБУ
Головний тренер чоловічої збірної України з баскетболу Айнарс Багатскіс в інтерв'ю прес-службі ФБУ поділився емоціями після перемоги над командою Нідерландів (96:77) в кваліфікації ЧС-2023.

«Як ви знаєте, якщо порівнювати чемпіонат Європи або попередні матчі відбору на ЧС-2023, у нас змінився склад, у нас було багато нових гравців, деякі з яких були в останній момент не включені до фінальної заявку на Євробаскет. Ці чотири дні підготовки ми не стільки говорили про підготовку, ми будували баскетбол на основі того, що ми награвали в захисті або атаці, тому грали в схожий баскетбол, який ми грали до того».


«Куди важливіше була атмосфера в команді, енергія, агресивність. Ймовірно, це була основна причина нашого непоганого початку гри. Важливо, що в першій чверті ми потрапили всі відкриті кидки. Звичайно, ми граємо для людей, які зараз воюють за Україну і в Україні, які борються за незалежність і свободу країни. Сподіваюся, ми робимо свій мінімальний внесок своїми перемогами. Знаю, що багато там дивляться на нашу баскетбольну збірну».

 
Наступний матч збірна України зіграє 14 листопада проти Ісландії.

Також перемогу над Нідерландами прокоментував гравець збірної України Ілля Сидоров.

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: