Багатскіс: «Нам було непросто, тому що Ісландія грає в досить нетиповий баскетбол для Європи »

Наставник збірної України – про перемогу в матчі кваліфікації ЧС-2023
14 листопада 2022р. 22:25
Багатскіс: «Нам було непросто, тому що Ісландія грає в досить нетиповий баскетбол для Європи »
Айнарс Багатскіс / Фото - ФБУ
Головний тренер збірної України з баскетболу Айнарс Багатскіс в інтерв'ю прес-службі FIBA висловився з приводу перемоги над Ісландією (79:72) в матчі відбору на ЧС-2023.

«У нас відбулося багато змін в команді, сім нових гравців, якщо порівнювати з Євробаскетом. Я дійсно радий за всіх досвідчених гравців – Кравцова, Липового, Лукашова, які віддали всіх себе в матчах цього вікна, і показали, що Україна означає для них».


«Що стосується гри – це було непросто, тому що Ісландія грає в досить нетиповий баскетбол для Європи. У них один справжній «великий» і кожною дією за межами «фарби» вони задіюють «фарбу». Було потрібно добре зіграти в нападі, приймати правильні рішення, шукати хороші кидки, без фальшивих підборів, перехоплень, повертатися в захист. Адже гра в транзиціях (швидких переходах – прим.) найкраще, що вони вміють. Всі захисники не дуже хороші шутери, але вони кидають, коли бачать кошик».


«Ми трохи змінили захист, в порівнянні з тим, що було в Рейк'явіку, проти лідера команди Фрідрікссона, який тоді «надрав нам дупи». Ми грали більш агресивно, а його показники кидків, 2 з 12, показують, що це було вірне рішення. Я радий за команду, вдячний всім гравцям. Бажаю якнайшвидшої свободи Європі і Україні».


Також своїми емоціями з приводу перемоги над ісландцями поділився і центровий збірної України В'ячеслав Кравцов.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: