22:00
live
Інформаційний марафон
23:35
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Прометей - Аланта

Багатскіс: «Проти представників Серії А, Бундесліги наші хлопці вийдуть максимально мотивованими»

Спеціаліст зазначив, що виступ в нинішньому сезоні Кубка Європи FIBA загартувало команду
18 листопада 2021р. 18:08
Багатскіс: «Проти представників Серії А, Бундесліги наші хлопці вийдуть максимально мотивованими»
Айнарс Багатскіс / Фото: Київ-Баскет

Головний тренер «Київ-Баскета» Айнарс Багатскіс розповів в інтерв'ю прес-службі клубу про впевнену перемогу над болгарським «Рилски» і проході в наступне коло Кубка Європи FIBA .

«Якісним і, на мій погляд, видовищним баскетболом забезпечили собі додаткові проблеми, правда, приємні для тренера і команди. Післязавтра ми проведемо сімнадцяту гру за 37 днів, після чого ще кілька місяців будемо працювати в графіку з трьох матчів в тиждень. Це дуже непросто. Але раді подібним розкладам, адже хлопці зможуть зараз продемонструвати максимум можливого, і в фізичному, і в ментальному планах, тим самим, впевнений, переконає всіх, що маємо дуже хорошу команду.

Ми вийшли на матч спокійними. Незважаючи на те, що болгари вміють кваліфіковано діяти проти будь-якого суперника, побили їх головний козир - триочковий кидок. П'ять гравців в складі «Рилски» атакують з периметра, маючи відсоток реалізації 40 і більше. Так, в кінці суперник трохи нам статистику в цьому аспекті зіпсував. Але до цього відрізку різниця вже становила кілька десятків очок, так що «просідання» сприйняв спокійно.

Чи мало принципове значення, з ким грати в другому раунді? Ні, абсолютно. Ми були абсолютними аутсайдерами в групі, але зуміли випередити всіх в таблиці на попередній стадії. Це дало нам впевненість, загартувало команду. Говорив гравцям після гостьової перемоги над Трефлом: той досвід, який отримуємо в турнірі, неодмінно окупиться пізніше. І вже в листопаді очевидно, що так відбувається.

Радий дісталася нам групі. Проти представників Серії А, Бундесліги наші хлопці вийдуть максимально мотивованими. Їх навіть налаштовувати на битву з опонентами по топ-чемпіонатів не доведеться.

Будь-які поважаючі себе професіонали націлюються в кожному матчі виключно на перемогу. Хочу паралельно, щоб команда стабілізувала гру і прогресувала від матчу до матчу. Звичайно, Кубок FIBA - це не «Ла Скала», але дуже пристойна європейська сцена. І хочеться виступити там гідно. Так, ми вийшли з групи з першого місця. Але апетит приходить під час їжі. Подивимося, який стейк будемо їсти потім, смажений або пересмажений ».

У наступному раунді «Київ-Баскет» зіграє в групі з німецьким «Крайльсхаймом», італійської «Реджаної» і бельгійським «Антверпеном».

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: