22:00
live
Змішані єдиноборства. Combate Global 23. Пряма трансляція
22:30
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. США - Китай

Багатскіс: «У нас були гравці, які хотіли їхати додому і зі зброєю захищати Україну»

Наставник збірної України – про підготовчий процес і війну в країні
Багатскіс: «У нас були гравці, які хотіли їхати додому і зі зброєю захищати Україну»
Айнарс Багатскіс / Фото - ФБУ
Головний тренер чоловічої збірної України з баскетболу Айнарс Багатскіс в інтерв'ю YouTube-каналу «І Грянув Грем» висловився з приводу широкомасштабного вторгнення росії на територію країни.

«Війну в Україні я прийняв особисто. Я в Україні прожив шість років і я дуже звик до країни, людям, звичаям. Перед початком війни ми виїхали на матч з Іспанією, який якраз пройшов 24 лютого. І коли вранці я відкрив телефон і побачив, що почалося – у мене була порожнеча. Загалом, будь-яка війна – це безглуздо».


«Тоді команда попросила перенести ранкове тренування, але хочу віддати належне тому, як хлопці зіграли. З огляду на, що всі гравці думками були зі своїми родичами будинку... Тоді ще була надія, що все закінчиться швидко, що здоровий глузд переможе, але ми бачимо, що все триває. І просто таке риторичне питання «Для чого?» Я думаю, в світі тільки одна людина, якщо його можна назвати людиною, розуміє, для чого це робиться».


«У нас були гравці, які хотіли їхати додому і зі зброєю захищати країну, але якщо у тебе зріст більше 2-х метрів, то, напевно, правильніше робити те, що ти краще вмієш. Тому гравці залишилися грати в різних лігах».


«Зараз ми проводимо тренування в Латвії, нас дуже добре прийняли, створили всі умови. Ми намагаємося зробити для України і українців те, що ми можемо».


«Як зараз на гравцях відбивається війна? Я можу сказати, що в будь-якій професії ти можеш показати себе, коли тебе забрали із зони комфорту. І зараз вся Україна « вимушена із зони комфорту». Це дасть нам додаткову енергію. Чи піде це на користь – це вже інше питання».


«Я хочу сподіватися, що вболівальники прийдуть нас підтримати. На матч проти Іспанії прийшло 4,5 тисячі уболівальників і це було неймовірне відчуття, коли вони гнали нас вперед. Якщо на матч проти Італії збереться 5 тисяч, то буде добре».


Раніше Багатскіс розповів про майбутні контрольних матчах в рамках підготовки до відбору на чемпіонат світу-2023.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: