Баскетбольний експерт: «У «Будівельника» закінчилися не стільки гроші, скільки бажання у його власників»

Київський клуб знову йде на дно?
Баскетбольний експерт: «У «Будівельника» закінчилися не стільки гроші, скільки бажання у його власників»
«Будівельник» / Фото - basket.com.ua
Відомий баскетбольний експерт і журналіст Олександр Прошута в інтерв'ю Sporthub Media розповів про ситуацію, яка склалася з київським «Будівельником».

«Відбулася класика жанру, у «Будівельника» закінчилися не стільки гроші, скільки бажання у його власників, спонсорів давати ці гроші. Як казав класик: «Ніколи такого не було, і ось знову». В «Будівельнику» такі історії трапляються раз в 3-4 роки. Ось тут і трапилася ця історія. Якщо я зараз почну розповідати про «Будівельник» все, що потрібно знати, щоб оцінювати все, що сталося, то нам і двох годин не вистачить. Але я скажу, що в порівнянні з «Будівельником» і його геніальним менеджментом, менеджмент «Прометея» десь на рівні «Голден Стейт Ворріорс» і «Фінікс Санз».


«Просто логіка прийняття рішень, мотивація, фінансова складова – це не вища математика. Набрати собі турнірів на Балканах, в балтійських країнах, і базуватися при цьому в Римі. А потім літати в Косово по 16 годин, як «Будівельник» літав восени, і скаржитися на те, що «Пежа» обіграла їх. Як говорили класики українського гумору: «Ну ти ж думай трохи».


«Людина хотіла фінансувати клуб, в якому грає його син, і фінансувала. А потім сказав: «Та ну нахрін воно потрібно». І запитав сина: «Тобі цікаво там ще грати?». А він відповів: «Та ну таке». От і все. А син був як в університеті на вільному відвідуванні».


Нагадаємо, що «Будівельник» вніс в заявку на Суперлігу Ізраеля Коломойського, проте він так жодного разу і не вийшов на майданчик.

Балканська ліга повідомила, що отримала офіційну інформацію від керівництва «Будівельника» про те, що через відсутність фінансування київський клуб припиняє участь в турнірі.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: