БК « Запоріжжя » перевів серію з « Київ-Баскетом » в п'ятий матч

Господарі вдруге в серії порівнюють рахунок
03 червня 2021р. 07:16

В четвертому матчі півфінальної серії плей-офф Суперліги БК « Запоріжжя » в Кам'янському обіграв « Київ-Баскет » з рахунком 83:62.

Номінальні господарі почали матч активніше за киян, і в першій чверті здобули перемогу – 21: 8. Вів другий і третій десятихвилинках « Київ-Баскету » вдалося скоротити відставання до -7, але на це вони витратили занадто багато сил.

У четвертій чверті яке виграло боротьбу на периметрі і під кільцем « Запоріжжі » добре відіграло в захисті і скористалося втомою суперника, оформивши велику перемогу з загальною перевагою + 21.

Відзначимо, що наступний матч серії відбудеться 6 червня в Києві.

Суперліга. Плей-офф. Півфінал

«Запоріжжя» – « Київ-Баскет » 83:62 ( 21: 8, 19:24, 18:18, 25:12 ) Рахунок в серії: 2: 2

«Запоріжжя»: Маяускас 25 + 11 підборів, Сізов 17 Кеффі 16 + 10 передач - 5 втрат, Мальчевскій 13 Грицак 8 + 3 перехоплення - старт, Морозов 2, Міхеєв 1, Титов 1, Рагімов 0

«Київ-Баскет»: Мессі 6 + 4 передачі, Близнюк 5, Крутоус 3, Тібодо 2 + 8 підбирань, Ковальов 2 - старт, Янг 23 - 4 втрати, Павлов 15 Коренюк 4, Мішула 2, Шевчук 0