Розгорнути Згорнути

Будівельник несподівано програв другий матч поспіль

Кияни знову поступилися з різницею в одне очко
02 листопада 2023р. 19:57

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги Черкаські Мавпи обіграли Будівельник з рахунком 70:69.

Клуб з Черкас очікувано гірше виглядав в першій чверті, але в другій кардинально змінив ситуацію до семи очок.

У третій десятихвилинці Будівельник трохи поліпшив гру в атаці, але в захисті зіграв не кращим чином. У фінальні 10 хвилин Мавпи зрівняли рахунок і вирвали перемогу.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Черкаські Мавпи — Будівельник 70:69 (11:26, 17: 9, 23:21, 19:13)

Черкаські Мавпи: Агафонов 21 + 10 підборів, Кальниченко 16, Руслов 15 + 5 передач, Новіков 5, Фостер-Бойд 1 — старт, Шкіра 8, Далкорт 3 + 5 передач + 4, Упир 0, Мітіреч 0

Будівельник: Конєв 28 + 6 підборів, Буренко 18 – 4 втрати, Сандул 10, Кольченко 7, Зайцев 1 + 5 підборів — старт, Нікітін 5 + 8 підбирань, Луценко 0, Рахем, кошоватський 0