Сьогодні 0

«Будівельник» виграв п'ятий матч поспіль

Поразка стало десятим для «Одеси» в Суперлізі
18 листопада 2021р. 21:41

У матчі регулярного чемпіонату Суперліги «Будівельник» в гостях обіграв «Одесу».

Гості ударно провели дві перші чверті і пішли на велику перерву з комфортною перевагою в 17 очок.

У наступних 10-хвилинах одесити нав'язували більш рівну боротьбу, але істотно скоротити відставання їм не вдалося - підсумкові 76:92 на табло. Відзначимо, що поразка стала для господарів майданчика 10-м в чемпіонаті України.

Кращим бомбардиром матчу став Володимир Конєв (19 очок) з «Будівельника», а у «Одеси» кращим за результативністю був Кирило Марченко з 16-ма пунктами.

Суперліга. Регулярний чемпіонат.

«Одеса» - «Будівельник» 76:92 (14:20, 13:24, 25:26, 24:22)

«Одеса» : Марченко 16, Фіцпатрік 13 + 6 підбирань, Агавонов 6 + 7 підбирань, Келлісон 4 + 5 передач, Ноков 3 - старт; Новіков 11, Ткачук 8, Лауріс 7 + 5 підбирань, Шорсткий 5, Балабан.

«Будівельник» : Близнюк 15, Гордон 14 + 10 підборів, Стоктон 8 + 9 передач, Кобець 5 - старт; Конєв 19, Рендл 12, Кондраков 5, Прокопенко 5, Апшоу 2 + 7 підбирань, Доні.