Диво закінчилося. Україна програла Польщі в 1/8 фіналу Євробаскету-2022

Підопічні Багатскіса поступилися у рівному матчі
Диво закінчилося. Україна програла Польщі в 1/8 фіналу Євробаскету-2022
Фото: ФИБА

У Берліні в рамках 1/8 фіналу Євробаскету-2022 збірна України програла команді Польщі.

Починаючи з першої чверті команди грали на рівних, не тікаючи в великі відриви. Збірна Польщі в основному грала технічно, з надією на триочкові. Баскетбол України був силовим з упором на великих і Святослава Михайлюка з Іссуфом Саноном.

Цікаво, що якщо перевагу на майданчику здобувала Україна, то поляки ліквідували відставання в основному за рахунок помилок підопічних Айнарса Багатскіса. Якщо українці відставали, то вони відновлювали паритет за рахунок індивідуального майстерності лідерів, великих та Івана Ткаченка.

На початку четвертої чверті між командами тривала рівна гра, але становище українців погіршилося травмою Санона, який через біль потім вийшов лише на останні три хвилини.

Найбільшою проблемою України в середині фінальної десятихвилинки стали триочкові у поляків, тоді як самі почали частіше втрачати м'яч і робити неточні кидки.

За 2,5 хвилини до кінця матчу українці зловили момент і завдяки швидким відривам зменшили відставання з -9 до -2. Але на останніх секундах команда не змогла вирвати перемогу й лише дозволила супернику зробити перевагу у 8 очок.

Євробаскет-2022. 1/8 фіналу

Україна – Польща 86:94 (21:24, 24:18, 22:27, 19:27)


Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
11 вересня 2022р. 15:23
Багатскису и Михайлюку нужно дать звание :"Герой Польши". А так, цензурних слов нет...

X-Video: