Гінзбург: «Попри наше перше місце, «Прометей» не має великої переваги у Єврокубку»

Тренер українського клубу зізнався, що на трибунах не вистачає великої кількості українських уболівальників
Гінзбург: «Попри наше перше місце, «Прометей» не має великої переваги у Єврокубку»
Фото: Прометей

Головний тренер «Прометея» Ронен Гінзбург прокоментував перемогу над «Клуж-Напокою» у Єврокубку:

По-перше, у Клужі неймовірна атмосфера на трибунах. Я був тут на ЄвроБаскеті, було також дуже приємно. Але сьогодні мій респект фанам. Ми грали проти хорошої команди з хорошим тренером. Ми добре розпочали матч. Однак потім наробили помилок у захисті. Зрештою, ми показали характер, поступалися, але повернулися в гру. Тож це хороша перемога для нас.

«Прометей» і «Клуж» – дві команди, які минулого сезону грали в Лізі Чемпіонів, а цьогоріч – у Єврокубку. Яка ваша думка про це переміщення? І стосовно «Клужа», і стосовно «Прометея».

Я вважаю, це рух у вірному напрямку. Рівень Ліги Чемпіонів зростає, але і Єврокап – це все ще Єврокап.  У Єврокубку більше матчів. Це і є причина, чому ми вирішили грати тут. Гадаю, що і у «Клужа» та сама мотивація. Адже це дає змогу залучати хороших гравців. Я щасливий, що ми ухвалили саме таке рішення. І ми, і «Клуж», продемонстрували, що ми готові грати в Єврокубку. На жаль, «Клуж» цього сезону припустився деяких помилок. 

«Прометей» на першому місці у групі, і вже досить тривалий час. Які цілі у команди? Здобути титул чемпіонів? 

Якби ви запитали мене на початку сезону, я сказав би, що в Єврокубку хороший формат плей-оф, бо тоді ми просто хотіли бути в плей-оф. Але зараз ми очолюємо групу. І ви розумієте, що під час однієї гри може статися все що завгодно. Ви пам'ятаєте минулий сезон – «Ховентут» і «Партизан». Серед тих 16 команд, які вийшли до плей-оф, кожна може перемогти кожну. Ми не маємо великої переваги, попри наше перше місце, адже ми не маємо своїх уболівальників на домашніх іграх.

Але і в Клужі на трибунах були українці...

Так, були. І я сподіваюся, що українці прийдуть на наші ігри у плей-оф. Але нас не мають змоги підтримувати наші вболівальники, які перебувають у Дніпрі, через цього фа...ін путіна. 

Звідки ви трошечки знаєте румунську мову?

Батьки моєї дружини з Румунії. Я знаю деякі румунські слова.

Відзначимо, що це 10-а поспіль перемога «Прометея» у Єврокубку.

Джерело: prometeybc.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: